Metcal SFV-CH25AR Series SxV Hand Soldering Tip for Most Standard Application, 421°C Maximum Tip Temperature, Chisel Original Easy Access Geometry, 2.5mm Tip Size, 13.4mm Tip Length
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
  • Unit count: 1.0
  • Package Dimensions: 1.524 H x 10.16 L x 2.794 W (centimetres)